A Kavici brand
What we do?

What we do

Wood Design Labs

Gelişen teknolojiyi de kullanarak okul öncesi, ilköğretim ve lise seviyesinde çocukların güvenli bir şekilde ahşap malzemeleri kullanabilecekleri atölye ortamı hazırlıyoruz.

Makine Teçhizat

Kurduğumuz atölyelerde çocukların güvenle kullanabileceği Unimat makinelerini sağlıyoruz .Unimat makinelerinin Türkiyedeki tek distribütörüyüz.

Eğitmen Eğitimi

Atölyelerimizin en verimli şekilde çalışmasını sağlamak için her branştan öğretmenlerimizi, temel ahşap malzeme bilgisi, makinaların kurulumu ve kullanımı, branşlarına proje geliştirme gibi konularda eğitim veriyoruz

Referanslar

Çözüm Koleji

Adıyaman Bilsem

Zafer Koleji

Konya STEM

ABC Koleji

Beyza Koleji

Tüm referanslar için Referanslar

About Us

  • Our Vision

    Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

  • Our Mission

    Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

  • Social Responsibility

    Kavici faaliyet gösterdiği sektörlerdeki direkt yatırımlarının yanı sıra, dolaylı olarak topluma sağladığı katkılar ile toplumsal bilinci her zaman en üst seviyede temsil etme çabası içindedir. Bu ilkeden hareketle faaliyetlerinde çevreye duyarlılık, toplumun her kesimine hizmet etme ve özellikle genç neslin fikir ve çabalarının önünü açma konularında duyarlı ve sosyal sorumlulukla hareket etmektir.

Our Brands

Gilika

Gilika

Unimat Türkiye

Unimat-turkiye

Origamisan

Origamisan

The Cool Tool

The Cool Tool

Unimat Education

Unimat Education

Brick 'R' knowledge

Brick 'R' knowledge

CONTACT US

KAVİCİ BİLİŞİM İHR.İTH.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Altınpark, Siteler Önder Mah, Dikmeli Sk. No:25/1, 06160 Altındağ/Ankara Türkiye
Phone:
90 553 883 37 89 - 90 312 472 6163
E-mail: muhasebe@kavici.com